Zjazd na snowboarde je umenie

Snowboardista má podobné predstavy ako umelec. Priťahuje ho krása a rád hľadá svoj štýl.

Čo má spoločné kreatívec a snowboarding?Túžbu po výzvach. Zvedavosť. Slobodu.

snowboard

V prídade snowboardistu vravíme o kráse zasnežených a vysokých hôr v lesoch a štýlom chápeme typ zjazdy. Aj táto aktivita sa dá totiž vykonávať rôznorodo. Každý snowboardista uprednostňuje niečo iné, každému vyhovuje odlišný typ zjazdy, aj v tomto smere vravíme o vlastnej charakteristike štýlu, o jeho vyjaderení. Ak sa človek scháza s istou skupinou, napríklad snowboardistami a vykonáva túto aktivitu tiež, ostatní si jeho štýl všimnú. Vidia rozdiely, posudzujú, rozdeľujú. Na snowboardovej doske ukazujú svoj vyhradený štýl. Aj v tomto smere existujú tí úspešnejší a potom tí menej.

snowboarding

• Ako napríklad maliar potrebuje správne farby, viac štetcov, doplnky, ako hudobník potrebuje vhodnú gitaru a ozvučenie, filmár vhodné efekty a kvalitné kamery, snowboardista potrebuje snowboard vhodný k jeho štýlu a taktiež nesmie podceniť doplnky.

lyžaři

Nevhodný výber dosky, no rovnako tak podcenenie potreby doplnkov tak môže zmeniť talent k neúspechu. Skutočne to nemusí byť naša chyba, ale chyba vecí, ktoré nám nepasujú. Začnime ale od začiatku. Začínajúci snowboardista si ako prvé pomyslí, že potrebuje snowboard, je jedno aký. Jedno to nie je, musí byť vhodný k Vašim skúsenostiam a štýlu, ktorý preferujete. Pokiaľ ste skutočný začiatočník, radím Vám dobre. Nechajte si pri výbere poradiť, pýtajte sa! Ak aj neviete koho, internetové e-shopy predávajúce snowboardy a doplnky majú online poradcov, hocikedy ich neváhajte osloviť. Rovnako tak dbajte na tie doplnky. Zanedbanie doplnkov môže znamenat predčasné ukončenie toho, čo mal byť skvelý zážitok a skvelý zjazd. Ale nebojte sa, takmer každý správny e-shop s týmto tovarom poradí priamo Vám, stačí ich len osloviť.