Smartphon s výkonov batériou

»          Rozmery a displej
Samotný smartphon meria 155 x 76 x 9,6 mm čo odpovedá aj overenej  hmotnosti 200 gramov  a samotná veľkosť displeja je 5.5 palcov , ktorý neži na IPS rozlíšení 720 x 1280 b., 267 ppi.

smarthphone

»          Fotoaparát
Škoda že ku výkonnej batérii nepridali aj kvalitnejší fotoaparát. Musíme sa zaobísť s tým čo je a tento obsahuje 13 MPX rozlíšením 4.3 no ak by ste chceli rozlíšenie 16:9 rozlíšenie by bolo len 8 mpx . Predný fotoaparát obsahuje len slabých 5MPX , Čo úplne stačí na selfie alebo video hovor. Samozrejme že nesmiem zabudnúť spomenúť že obi dva fotoaparáty obsahujú led blesk a nahrávanie video v HD rozlíšení.

»          Pamäť zariadenia
Celková pamäť Moto E4 Plus je 16 GB no reálnych na používanie je len 10 Gb čo je málo , a s touto pamäťou je aj 2GB rám alebo je tu druhá možnosť že si zakúpite zariadenie z operačnou pamäťou 3Gb a vnútornom pamäťou 32 GB  s reálnym použitím 27 GB , no ak bude málo môžete použiť pamäťovú kartu .

»          Prenos dát
O prenos dát sa postará technológia Bluethood 4, 1 , Wifi , a na niektorých trhoch sa objaví aj prístroj s NFC.

mobil

»          Batéria
Už mnoho krát spomenutá batéria je symbolom tohto smartphonu. Batéria obsahuje 5000 mAh , a rýchle turbo nabíjanie , no batéria sa dá vymeniť len v servise .

»          Iné funkcie
GPS , FM rádio , nesmie chýbať čítačka otlačkov prstov , zvýšená ochrana voči vode – len čiastočná ochrana , audio Jack , a neposlednom rade informačná led dióda ,

telefon

»          Neodporovateľné funkcie
 Je veľkou škodou že tento smartphon nepodaruje stereo reproduktory , a zvuk ktorý prehráva je trochu plechový a skôr je počuť výšky ako basy , no počase počúvania sa dá na to zvyknúť. Dlej nepodporuje infraport , a ani nová technológia  bezdrôtového nabíjania.
Môžeme povedať že sa jedná o niečo slabší model s výkonnou batériou . Samotná cena smartphonu je 199 eur na Slovenskom trhu.