Porovnanie cien doma a v zahraničí

Ceny na Slovenskú sú vysoké a vy si nemôžete dovoliť kúpiť ani tričko a preto hľadáte riešenie ako ušetriť peniaze a nakupovať lacnejšie. Preto sme pre Vás porovnali ceny z našimi e-shopmi a zo zahraničnými.

Porovnali sme najväčšieho internetového predajcu Alza.sk z Čínskou stránkou AliExpres.
Ako prvé sme porovnali ceny tričiek . Najlacnejšie tričko na Alza.sk stojí 11 € v klasickom  obchode sa cena pohybuje od 8 € a v AllieExprese kúpite tričko od dvoch eur.

pc

Klasické nohavice kúpite z  Alzy od 20 € , v kamenej predajni sa cena pohybuje od 11 € v Aliku kúpite od 5 € rôzne druhy .
No poďme na trochu drahšie produkty ako napríklad telefóny teda smartphoni. Cena smartphonou na Aliku je od 100 € z Alzy od 50 € a v kamenných obchodoch taktiež od 50 € . No na stránke AliExpres sa smartphon neoplatí nakupovať , pretože majú slabé parametre a niekedy Vám môžu namiesto telefónu kameň v krabici.

Na AliExpres a  si môžete kúpiť lacný tovar každý deň. Aplikácia totiž ponúka zľavy od 5 do 15 percent za nákup. Nájdete tam ceny za rôzne tovary od jedného eura alebo sú tam aj produkty ktoré sú zdarma len zaplatíte poštovne , no túto akciu ešte preverujeme.

eshop
Niečo podobné máte aj v susednom Poľsku kde si môžete kúpiť tovar ako z AliExpresu , no má to jeden háčik. Poliaci zatiaľ neposielajú tovar na územie Slovenska a európskej únie , no dá sa o vyriešiť slovenskými kuriérmi ktorý majú v Poľsku sklad . Funguje to na princípe že si objednáte tovar na ich skladovú adresu z Vaším objednávacím číslom a oni Vám tovar doručia k vám domov na adresu. No pozor , niektorý kuriéri majú ceny za doručenie tovaru z poľská príliš vysoké preto si radšej vyhľadajte na internete kuriéra ktorý vám BUDE VYHOVOVAŤ. Nikdy neobjednávajte tovar priamo z ich stránky , pretože sa nedočkáte ani tovaru a ani vrátenia peniaz späť na Váš účet.