Výhodný nákup. To je to po čom túži každý z nás. Len, aby sme sa nepreplatili a hlavne, aby sme nakúpili za čo najlepšiu cenu. Výhodné nákupy hýbu svetom a my sa ich snažíme vyhľadávať na každom kroku a v každom možnom obchode. Zľavy a akcie nás lákajú. Mnohokrát to ani nepotrebujem a aj napriek si to chceme kúpiť.

Takýto výhodný nákup môžeš urobiť aj na eshope dm náradie. Tam si môžeš vybrať niečo do svojej dielničky, čo ti budeš slúžiť ešte dlho rokov. Napríklad taká stolná píla so stojanom na kolieskach ryobi rts1800ef g. To je vec, ktorá sa ti určite zíde, len si ešte nemal príležitosť si ju zakúpiť.

saws-58578_1920

Dostaneš na ňu záruku až 24 mesiacov. Pri pravouhlom rezaní je najväčšie hĺbka až 80 mm. Pri štyridsaťpäť stupňovom rezaní je hĺbka neuveriteľných 55 mm. S výkonom 1800 kW zarežete, odrežete, prerežte všetko, čo si len zaumienite. Navyše disponuje exkluzívnym skladacím stojanom, ktorý si môžete presúvať po celej dielni a nepotrebuje mať presné miesto, kde bude táto píla stáť. To je výhodné, pretože po pílení môžete priestor vyčistiť, pozametať, upratať, kdežto keby len tak stála, tak by ste sa za ňu len ťažko dostali a poupratovali. Navyše ju môžete aj požičať, pretože sa s ňou ľahko manipuluje a prepravuje.

workshop-4281746_1920

Môžete si na ňu uložiť aj všetko potrebné náradie, ktoré potrebujete mať pri ruke. Nemusíte prikladať žiadny ďalší stolík navyše, aby ste si mohli naň naukladať prístroje, ktoré využívate pri robote. O to všetko sa postará táto stolná píla. Táto píla má aj mäkký štart, čo je veľmi výhodné pri používaní. Dá sa tak kontrolovať a je to bezpečnejšie než iné píly. Vpredu aj vzadu má uzamykanie na to, aby ste si presne odrezali to, čo potrebujete. Máte teda istotu, že sa vám to pri pílení celé neposunie alebo niečo podobné sa vám s tým nestane. Presné a rýchle rezanie uhlov zabezpečuje pokosová vodiaca lišta.

Podobné príspevky