Masáže penisu: čím nahradiť masážne oleje

S priateľkou veľmi radi experimentujeme. Samozrejme, mám na mysli experimentovane v posteli, teda pri sexe. Jedného pekného večera, keď sme sa chystali na „pekný – ešte krajší – večer“, sme na internete narazili na techniku, ktorá sa volala masaz penisu. Nebudem vám klamať, dosť ma to zaujalo. Tak sme si rýchlo zapli Youtube, tam sme toho v podstate až tak veľa nenašli, potom sme si narýchlo preštudovali rôzne zahraničné weby a mali sme pocit, že sme pripravení. Jediné, čo sme po ruke nemali, bol masážny olej. Mali sme plno lubrikačných gélov, no o nich sme si prečítali, že na masáž nie sú vhodné. Chcete vedieť, či naozaj nie sú. Nie, nie sú a ani náhodou. Vyskúšali sme to, ale asi po troch minútach sme veľmi rýchlo prišli na to, že to s lubrikantom nepôjde. Lepil sa a…no, jednoducho to nešlo.

Fialový a žltý olej v dvoch malých sklenených fľaštičkách

Tak sme ho skúsili vymeniť za krém. Normálny telový krém bez parfumu, pretože s genitáliami treba byť opatrní. S krémom to ale tiež bolo o držku. Krém sa do pokožky strašne rýchlo vpíjal, takže väčšia časť masáže vyzerala tak, že sme sa snažili vyžmýkať krém z fľašky. Nebudem vám klamať, táto naša prvá masáž neskončila slávne. Asi po hodine sme to vzdali. Na druhý deň sme si kúpili originál olej na tento účel a užívali si s ním. Keďže sme sa však ešte niekoľkokrát dostali do podobnej situácie, teda, chceli sme sa masírovať, no nemali sme po ruke nič, čo je na masáž vhodné, postupne sme zistili, ktoré z kozmetických prípravkov poslúžia dobre aj na tento účel. Verte mi, niektoré sa vám možno budú zdať zvláštne, no skutočne fungujú a sú bezpečné.

Olej v sklenenej fľaške s ružovými kvetmi

  1. Olej na odličovanie tváre:viem, zvláštne, no keďže tento olej je olejom a navyše si ho môžete pokojne dať aj do oka, je bezpečný aj na intímne partie.
  2. Kokosový olej– pozor, olivový nie je dobrý. Má nepríjemnú pachuť a na masírovanie nie je až tak dobrý.
  3. Bravčová masť– áno, aj toto sa vám zdá určite divné. masť nemá takmer žiadnu chuť, je bezpečná, lacná, doma ju máte skoro stále a ide to s ňou ako po masle… teda po masti.