Videla som rôzne zlepšenia vnútrajška auta, Vždy čosi vypovedajú o charaktere a záľubách jeho majiteľa . V autách visia rôzne veci :

řadící páka

  • Krížik
  • Vonný stromček
  • Plyšová hračka
  • Fotografia rodiny

Každá z týchto vecí nám rozpráva príbeh o majiteľovi. Krížik znamená, že majiteľom je buď osoba veriaca, alebo osoba, ktorá má citový vzťah k majiteľovi auta je osobou veriacou. Skôr je častejší prvý prípad, Človek verí, že anjel strážny bude pri ňom aj na jeho cestách. Veruže je to niekedy prepotrebné pri jazde mnohých vodičov. Nestačí totiž iba jazdiť bezpečne. Aj tí druhí na ceste tak  musia jazdiť a to už veru nie je vo vašich rukách.

Vonný stromček predstavuje človeka, ktorý miluje svoje auto. Zvyčajne je celé vyleštené zvonka a z vnútra. Palubná doska je čistá ako jedálenský stôl. Majiteľ chce mať autíčko aj voňavé . Stretla som sa ale aj s majiteľom auta, v ktorom visel vonný stromček a veru v aute nebolo čisto. Výnimka vždy potvrdzuje pravidlo. Bol to fajčiar a týmto spôsobom eliminoval vôňu tabaku.

Plyšová hračka je v aute majiteľa- rodiča. Detičky dávajú oteckovi na cestu svoju milovanú hračku, aby na nich dávala pri dlhej ceste pozor. Niekedy ju mávajú aj mladí muži, ktorí  dostali hračku od svojej priateľky . Pre šťastie , ako talizman. Pripomína im blízkeho človeka aj počas cesty a zároveň ho má ochrániť od všetkého zlého.

interiér

Fotografia rodiny býva v aute vtedy, ak majiteľ rodinu stratil, alebo je veľmi dlho na cestách a rodina mu chýba. Aspoň takýmto spôsobom ju teda má stále pri sebe.
 
Nech to už je tak, alebo onak , nikdy veci v aute by nemali brániť výhľadu vodiča. Bezpečnosť je prvoradá. Nikdy nedávajte žiadne objemné, hoci milované, veci dozadu auta, tak aby vám bránili vo výhľade. Vaši blízki na vás predsa s láskou doma čakajú, aby ste sa po dlhej ceste vrátili domov,  kde vás majú radi.