Dospelí i deti, všetci chcú tieto produkty

Dlhú dobu sme delili produkty na zábavné, detinské a tie druhé, potrebné a náučné.
V praxi to teda napríklad znamenalo, že počítač používali len „dospeláci“ k práci vo Worde a prístupu na internet. Skrátka iba k užitočným veciam, ktorými hľadali a robili veci, ktoré im uľahčovali starosť o seba i rodinu. Deti mali zábavu v bežných veciach ako bicyklovanie, futbal,… Ak ale rodičia chceli svojmu dieťaťu doprajať aj elektronickú zábavu, ideálnym riešením boli televízne videohry.
pracovní místo s tabletem
Tieto videohry, ktoré ešte nemali možnosť pripojenia na internet, boli typickou ukážkou toho, kedy tieto produkty vyzeral ozaj dobre, mali na tú dobu super grafiku aj technické vybavenie, no slúžili ozaj iba na jednu vec- hranie videohier.
• Teda tu to vidíme, že dlhé roky sa elektronika delila na „hravú“ a užitočnú extra.
A práve toto si uvedomili firmy, ktoré sú dnes, čo sa týka elektroniky, pri kormidle. Vedeli skombinovať hravé s užitočným. Dnes musí každý uznať, že dnešné elektroprodukty vo forme zábavy, bývajú aj užitočné a to vďaka tomu, že disponujú pripojením na internet. O mnohých dnešných produktoch, ktoré sú zábavné i užitočné sa dočítate i po kliknutí na odkaz:.
děti a ipad
Čo sa týka tejto témy, tak mňa jednoznačne napadnú produkty ako smartfón či tablet. Tieto produkty presne vystihujú tú spomínanú novú elektro zábavu, kedy je v jednom prístroji naozaj spojenie hravého s užitočným. Videohry, internet, rôzne aplikácie, ktoré nám hocikedy pomôžu a samozrejme volanie, sms a sociálne siete. Všetky možné formy elektronickej zábavy i užitočnosti v jednom malom a praktickom prístroji. Podľa mňa tvorcovia týchto produktov určite mysleli na túto tému, kedy sa elektronika prestane deliť zvlášť na hravú a zvlášť na užitočnú. Odvážim si povedať, že zrejme išlo i o hlavnú myšlienku, vďaka ktorej dnes máme prístup k zábave i potrebným aplikáciam v jednom prenosnom smartfóne či tablete.