Ako si vyskúšať oblečenie formou online nákupov?

Dnes sa stáva populárnou a praktickou metódou nakupovať tovar cez internet, konkrétnejšie e-shopy. Je veľká pravdepodobnosť že tam nájdete presne to, čo hľadáme, pričom môžeme navzájom porovnáť i ceny, prípadne nájsť lepšiu alternatívu. Možný problém a nevýhoda online nakupovania zrejme spočíva akurát v situácii, kedy si túžime kúpiť oblečenie.

žena

Výber síce máme takisto skvelý, rovnako máme na výber i výber veľkostí, avšak predsa. Pri nákupe oblečenia by sme si ho mali najskôr vyskúšať. Číslovanie môže byť v niektorých prípadoch rôzne, daná veľkosť nám nemusí sedieť tak, ako sme si predstavovali. A pokiaľ aj veľkosť odhadneme, oblečenie na nás nakoniec nemusí ukázať dobre.

bezpečnost

•         Skrátka asi sa väčšina zhodneme na tom, že nie je nad ten pocit istoty vhodnej kúpy, kedy si môže zákazník odskúšať oblečenie v kabínke. Ale ako to spraviť pri nákupe online? Dnešná doba však po technologickej stránke neprestáva udivovať, riešenie môže byť onedlho reálne i v takýchto prípadoch!
Áno, vravím o možnosti Smart zdrkadiel, ktorých plán je reálny, nad patentovaním tejto služby rozmýšľa najznámejší internetový predajca Amazon. V praxi to vyzerá tak, že Váš počítač či notebook musí disponovať online kamerou. Postavíte sa doma pred zrkadlo tak, aby Vás snímala spomenutá online kamera, Váš obraz sa pochopiteľne zjaví na monitore a pomocu reflektorov tak budete vidieť svoju podobu v e-shope a to aj s tým, že na sebe budete mať oblečené konkrétne oblečenie, na aké ste v e-shope klikli. Nedá sa to síce zatiaľ opísať konkrétnejšie, ale nad takouto službou Amazon zvažuje.

boty

Vlastne pojem a princíp Smart zrkadla si začínajú všímať i ostatní a vraví sa o možnom používaní v praxi aj pre účely, ktoré nesúvisia s nakupovaním. Takýmto spôsobom sa budeme môcť preniesť napríklad na pláž pri more, či na nejaké obľúbené miesto, aké cez počítač nájdeme. Avšak samozrejme nie reálne, iba graficky.