Nerezové zábradlia pre našu bezpečnosť

Schody a zábradlia patrili už aj v histórii k vzácnym architektonickým skvostom. V danej dobe dotvárali charakter budovy a vyjadrovali status majiteľa. Dodnes sú zachované leštené mramorové schodiská s kovovými zábradliami, ktoré sú vyplnené ornamentami.

stairs-1054483_640

Moderná doba ich využíva rovnako ale v inom dizajne a prevedení.

Nerezove zabradlia patria k najmodernejším architektonickým riešeniam. Vyznačujú sa elegantnými jednoduchými tvarmi, pôsobia nadčasovo, sú funkčné a mimoriadne bezpečné. Sú vyrobené zo špeciálneho nerezového materiálu, ktorý im dodáva dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Ich povrchová úprava odoláva napríklad kyslým dažďom, vysokým teplotám mrazom a ich údržba je veľmi jednoduchá. Stačí z nich zotrieť handričkou prach a prelešťiť vhodným prípravkom. Stále pôsobia ako nové a aj ďalšie generácie z nich majú úžitok.

Sú vhodné na akýkoľvek typ schodiska, naklonenú plochu, balkón, alebo interiérovú, prípadne exteriérovú plochu.

Ich využitie je takmer všade. V poslednom období je u zákazníkov obľúbená kombinácia so sklenenými výplňami. Tieto riešenia sú vhodné najmä pre balkóny a terasy.

V ponuke je množstvo prevedení a povrchových úprav aj vrátane kotvenia samotného zábradlia. Základom celého zábradlia je vždy stĺpik, ktorý má nekonečne veľa podôb. Je vyrobený prevažne z nehrdzavejúcej ocele a má dlhú životnosť.

stairs-593828_640-1

Nerezové zábradlia môžeme kombinovať s akýmkoľvek typom materiálu ako napríklad drevo, sklo, kov a podobne. Vždy bude mať moderný dizajn, ktorý budú vhodne dopĺňať najmä doplnky ako napríklad madlá alebo iné ozdobné prvky.

Nerezové zábradlia sú využívané v administratívnych budovách, obchodných centrách, v domoch, obytných centrách ale napríklad aj na balkóne alebo terase. Doplnky v podobe ozdobných kvetináčov ich vkusne dopĺňajú.

Oku moderných ľudí lahodia čisté línie, elegancia, nadčasovosť a zároveň aj funkčnosť. Nerezové zábradlie také sú.

Podobné príspevky