Navrhujete svoj dom? Tak buďte opatrní!

Často krát nechávate navrhnúť Náš dom architektom, či stavebným inžinierom. Mali by ste si však dať skutočne pozor na to, ako to navrhnú a nenechať to celé na nich. Oni Vám síce nájdu najideálnejšie riešenie ako bude dom skutočne stáť a bude nejako vyzerať, ale stále by v návrhoch mal byť Váš názor, veď je to predsa Váš dom=Váš domov!

zábradlí

Design je dôležitý, vypovedá niečo o Vás!

Možno patríte medzi tých, ktorí neriešia nejaký design domova. Beriete to ako vyhodené peniaze a nejako sa o to nezaujímate. Ale mali by ste začať. To prečo sa Vám niektoré interiéry a exteriéry páčia viac, je otázkou designu. Niekto sa s tým skutočne vyhral. A Vy predsa nechcete len tak náhodne postaviť Váš domov a len tak náhodne ho zariadiť. Je pravdou, že by z toho mohlo naozaj vzniknúť niečo zaujímavé, ale nechať to celé na náhodu sa skutočne neodporúča! Ak si neviete poradiť, investujte a opýtajte sa odborníka, majte ale vždy na pamäti, že Vy ste klient a Vy máte rozhodujúce slovo. Nechajte si teda poradiť, ale skúste sa vyhrať s Vašou fantáziou. Položte si otázku: Kde sa budem cítiť najlepšie? Kde sa bude moja rodina cítiť najlepšie? Opýtajte sa aj na názor Vašej rodiny a spoločne spolu s odborníkom dosiahnete nádherný design Vášho interiéru a exteriéru.

zábradlí na schody

Schodisko je veľmi dôležitou súčasťou!

Mnohí si myslia, že je to len spojenie medzi dvoma poschodiami, že je nevyhnutné a pokiaľ by nemuselo byť, vôbec by ste ho tam nedávali. Ale keď už tam musí byť, nech len nejako je! Ale pozor na to! Už len tým, že je spojením medzi poschodiami znamená, že je veľmi dôležitým prvkom domácnosti, či už z designového alebo z bezpečnostného hľadiska! Vaše zabradlie na schody by malo byť skutočne výnimočným! Nezabúdajte naň! A také sklo dokáže dať úplne iný nádych Vášmu interiéru, či exteriéru! A preto na to nikdy nezabúdajte a vyhrajte sa s ním!

Podobné príspevky