Doprajte si domácu kúru pre vaše telo i myseľ

Stačí zavítať do kúpeľne, priniesť si tam všetky potrebné veci, a zamknúť sa. O všetko ostatné sa postarajú vaše domáce či zakúpené masky a produkty.
 
Ako prvé si zaobstarajtevonné sviečky, s vôňou ktorá vás privedie do čistej mysle a pokoja. Ak vlastníte vaňu, plus pre vás, napustite si ju s horúcou vodou a s príjemnou penou do kúpeľa.
Ak máte sprchový kút, nesmúťte! Po horúcej sprche vás čaká relax na vašom pohodlnom kresle, s maskou na tvári či na celom tele.  K tomu si môžete pustiť tichú meditačnú hudbu, a dovoliť si byť len tak, tu a teraz.

dieta
 
Na domáce masky je nespočetne veľa receptov, je len a len na vás akú si vyberiete. Dbajte nato aký máte typ pokožky. Na niektoré postačia aj každodenné suroviny, ktoré vedia taktiež neskutočne napomôcť. Siahnuť môžete tiež po hotových domácich maskách ktoré vyrobili šikovný ľudia, a predávajú ich na internetových stránkach či v bio obchodoch.
 
Taktiež sem patriamasáže tela, či už sa vyberiete na nejakú do mesta alebo sa dohodnete s vaším partnerom. Telo sa zregeneruje, a pocíti úľavu po všetkej spravenej práci, počas mesiaca či roka.
 
Nemôžeme zabudnúť na správny jedálniček, príjem dostatok tekutín v podobe vody, čajov a ovocných štiav. Ovocie, ovocie, ovocie, a samozrejme zelenina čo by ste mali mať na každom poriadku! Príprava je jednoduchá, a zaručí vám energiu počas dňa.

umění
 
Tie správne hobby, záľuby, koníčky… To je to čo vaša myseľ a telo potrebuje! Vyskúšali ste už jogu? Že nie? Stačí hodinka denne nato aby ste sa počas dňa zastavili, a sledovali váš dych. Alebo čo tak umenie? Zabudnete na všetky starosti, a plus budete mať vlastné výtvory ktoré môžu oživiť vašu domácnosť. No nie je to jednoduché a zároveň úžasné?
 
Stačí si už len na seba nájsť chvíľu čas, a vychutnať si to na plné dúšky. Nič nie je lepšie keď môžete robiť na čo si len spomeniete, a nič vám v tom nebráni. Treba len chcieť, a hneď uvidíte život krajší.