Čaj pre zdravie

Mnoho ľudí v dnešnom uponáhľanom svete zabúda na pitný režim a na jeho benefity pre naše telo. Čo pre nás znamená slovné spojenie pitný režim? Áno, pitie tekutín a hlavne čistej vody je pre naše telo nielen prospešné, ale dokonca nevyhnutné pre naše správne fungovanie. Totiž nedostatok tekutín v organizme môže spôsobiť nielen pocit únavy, vyčerpania, či privodiť iné zdravotné problémy, ale dehydratácia nášho tela je veľmi nebezpečným stavom, kedy do tela dostávame menej tekutín, ako vyšle naše telo von. Zabúdame na to, že tekutiny čistia náš tráviaci systém a vnútorné orgány a vyplavujú z tela škodlivé látky.

nápoj pre zdravie

Však okrem vody máme na trhu veľa tzv.,,vitamínových bômb,,, ktorými môžeme doplniť náš pitný režim. Jednou z nich je aj Matcha čaj v podobe rozpustného prášku, ktorý nájdeme na stránke https://www.totalvital.sk/matcha. Táto zelená, možno na prvý pohľad nie veľmi lákavá tekutina je veľmi prospešná pre naše zdravie a na tejto stránke ju nájdeme v bio kvalite dovezenú priamo z Japonska. Táto spoločnosť garantuje čerstvosť tohto zeleného čaju, https://primar.sme.sk/c/20668810/kolko-zeleneho-caju-treba-vypit-aby-prospieval-zdraviu.html ktorý je ľahko rozpustný v horúcej vode. Buď si ho dáte vo forme čaju, alebo vďaka jeho príjemnej chuti ho viete primiešať do smoothie nápojov. Siahajú po ňom nielen priaznivci zdravej stravy, ale čoraz viac aj bežní spotrebitelia. Práve pre jeho pestovanie na vulkanickej pôde mu zaisťuje obsah množstva živín. Matcha čaj je ručne zbieraný a jeho lístky sú starostlivo kontrolované. Cena matcha čaje je na tomto webe veľmi výhodná a výber je pestrý.

Čaj pre zdravie

Keď však chcete ušetriť, je možnosť zakúpenia matcha čaj setu, pričom pri expresnej doprave matcha Bratislava, kedy Vaša objednávka presiahne 30€, je táto doprava zdarma. Tento čaj tu nájdete v podobe prášku, ihličia, ale je máte aj možnosť balenia v sáčkoch, kedy si ho pokojne môžete so sebou nabaliť na cesty alebo do práce. Ak však by ste neocenili jeho jemne horkastú chuť, tak ho tu nájdete aj v podobe kapsúl, čím sa stane pre Vás výživovým doplnkom kdekoľvek, kam pôjdete. Stačí si len vybrať, čo Vám najviac vyhovuje a podporiť tak svoje zdravie a vitalitu.

Podobné príspevky