Bublinkové obálky, ktoré Vás zaujmú

Pri výbere správnej obálky na doručenie zásielky je dôležitá jej odolnosť. Bublinkové obálky sú najvhodnejšou možnosťou. Poskytujú dokonalý pocit ochrany pre zásielku, sú odolné a zásielka je vždy doručená bez poškodenia. Sú vhodné na zasielanie tlačovín, dokumentov, spisov, knižných formátov, cenných dokumentov. Bublinková obálka má vo svojom vnútri nalepenú fóliu vo forme bubliniek, ktoré vytvárajú bezpečnú izolačnú vrstvu. Chránia tým zásielku pred poškodením. Vydržia aj menej šetrné zaobchádzanie, náraz, tlak a teplotu pri preprave. Využívajú ich takmer všetky kuriérske služby na domácu ale aj medzinárodnú prepravu.

necklace-702273_640

K dispozícii sú vo viacerých prevedeniach, veľkostiach a farbách. Ich uzatváranie je možné klasickou formou samo lepiacim pásikom, podobne ako bežné obálky. Väčšie rozmery majú k dispozícii uzatváranie na zips pomocou posuvného jazdca. Zaujmú v bielom prevedení, matnom tmavom a takisto aj v holografickej forme farebných bublinkových obálok. Sú vode odolné, ekologické a vhodné na prepravu aj napríklad drobných predmetov ako je sklo, keramika, bižutéria. Dokonale tlmia všetky otrasy a poskytujú ochranu cenným, krehkým a citlivým predmetom. Majú dokonalý proti nárazový efekt.

post-1019869_640

Majú nízku hmotnosť a tým znižujú ekonomické náklady na prepravu zásielky. Najmä pri medzištátnej preprave sú vhodným riešením. Upútajú jednoduchým a funkčným vzhľadom a u zákazníka vyvolajú pocit, že ich tovar ostal po zabalení nedotknutý a nepoškodený. Pôsobia moderne, pútavo a sú správnou voľbou pre profesionálnu expedíciu. Sú vyrobené z mimoriadne kvalitných surovín, ktoré sú 100% recyklovateľné. Vnútorný koextrudovaná vrstva má ľahkú váhu a spĺňa požiadavky na dokonalú bariéru. Papierová vrstva, podobne ako aj vnútorná časť sú z ekologického materiálu a nezaťažujú prírodu. Bublinkové obálky sú ekonomicky a zároveň aj ekologicky optimálnou možnosťou.

Podobné príspevky