Tantra alebo nekončiaci erotický zážitok a vzájomné sexuálne uspokojenie

Muži majú z hľadiska svojich intímnych zážitkov tendenciu tak trochu preháňať a chvastať sa. Konkrétnejšie to platí i na tému dĺžka styku, kedy niektorí nemajú problém tvrdiť, že si ho užili priam celé hodiny. K tomuto výkonu im možno pomohol cialis predaj alebo majú inú tajnú zbraň, možno však ide o „upravenie“ faktov. Avšak áno, intímny zážitok môže trvať niekoľko hodín, no hlavne za predpokladu, ak vravíme o stále známejšom tantrickom sexe.Telo, štíhle brucho, pupok.jpg

  • Praktizovanie tejto starovekej techniky dokáže trvať až 8 hodín, je plná erotiky a hlavne vzájomného potešenia.

Zatiaľčo pri „normálnom sexe“ dokáže vznikať problém s predčasným vyvrcholením u muža, no neuspokojenej partnerky, Tantra je v tomto smere spravodlivejšia a zároveň poskytuje bohaté erotcké uspokojenie obidvoch stranách, respektíve kvalitný orgazmus.

  • Základom však je nikam sa neponáhľať a nechať veci plynúť prirodzeným spôsobom. A ako už bolo zmienené, môže to trvať niekoľko hodín. Ten čas však prebehne veľmi príjemne.

Aj napriek tomu, že vravíme o starovekom učení, Tantra sa v strednej Európe začína väčšej známosti tešiť najmä za posledné roky. V neposlednom rade sa o rozšírenie týchto praktík postarali i salóny v našom hlavnom meste, ktoré poskytujú tantrickú masáž. Podstata týchto masáží je spájaná s erotikou, no môže predstavovať niekoľko foriem. Princípom sú zmyselné dotyky.Ženské telo, mužské ruky, erotika.jpg
Pri klasickej tatnrickej masáži sa spravidla používajú ruky. Dnes sú už ale známejšie aj techniky ako napríklad „body to body“, kedy masérka používa svoje celé nahé telo. Rovnako je možné vravieť o vzájomnej Tantre, kedy sa masáže (či už rukami alebo aj telom) zúčastňujú obaja zúčastnení. Tantra okrem iných častí nášho tela venuje pozornosť takisto intímnym partiám, ktoré sú podľa nej prioritným bodom čerpania ľudskej energie a čerstvej životnej sily. Ide o erotický zážitok, avšak s väčším významom na našu fyzickú a psychickú kondíciu, rovnako tak v istom zmysle vravíme o novom duchovnom poznaní a pochopení významu ľudskej sexuality.

Podobné príspevky